تلفن:
Foshan BN Packaging Co.,Ltd
Foshan BN Packaging Co.,Ltd
خانه

Foshan BN Packaging Co.,Ltd

چند کلمه در مورد ما
چین Foshan BN Packaging Co.,Ltd نمایه شرکت
چین Foshan BN Packaging Co.,Ltd نمایه شرکت
چین Foshan BN Packaging Co.,Ltd نمایه شرکت
1 2 3

Foshan BN Packaging Co.,Ltd

از سال 2003، BN Packaging تولید کننده کیسه های بسته بندی انعطاف پذیر در شهر فوشان، استان گوانگدونگ، کیسه کف تخت، کیسه های ایستاده، کیسه های کناری، کیسه های دهانه، رول های فیلم، کیسه های خلاء، کیسه های مخزن، کیسه های قابل تجزیه، Biodegradable (C) است. کیسه های مقاوم، کیسه های قابل بازیافت و غیره. بازارهایی که در خدمت ما هستند شامل صنایعی مانند قهوه، چای، غذاهای تخصصی و طبیعی، پودر تغذیه، شیرینی، پزشکی، غذای حیوانات خانگی و غیره است. بسته BN از سال 2019 دستگاه های چاپ دیجیتال پیشرفته HP را معرفی کرده است. ارائه MOQ کمتر و چاپ با کیفیت بالاتر به مشتریان.

شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

مارک های : Oem/odm

تعداد کارمندان : 50~100

فروش سالانه : 5000000-10000000

سال تاسیس : 2003

صادرات کامپیوتر : 90% - 100%

BN PACK دارای یک تیم پرشور است که مشتاقانه کار می کنند تا بهترین راه حل های بسته بندی و حل مشکلات نوآورانه را برای مشتریان ارائه دهند.BN PACK از یک شرکت کوچک با 5 نفر در دوره کارآفرینی در سال 2003 به شرکتی با بیش از 100 نفر امروز تبدیل شده است.ما همیشه بر این باور بوده ایم که حل مشکلات برای مشتریان و ارائه راه حل های نوآورانه تر، شرکتی با آینده واقعی است.ما می توانیم به مشتریان در طراحی، ساختن برندهای خود و حتی معرفی نمایندگی های محلی به مشتریان کمک کنیم.ما مشتریان زیادی را در سراسر جهان با اقدامات صادقانه خود تحت تأثیر قرار داده ایم، بنابراین به یک تیم بسیار حرفه ای و قوی تبدیل شده ایم.

خدمات شرکت

ما چندین مشتری تعاونی در سرتاسر جهان و شرکا در ایالات متحده، کانادا، بریتانیا و جاهای دیگر داریم.ما نه تنها می توانیم ۲۴ ساعت شبانه روز به سوالات پاسخ دهیم، بلکه یک تیم طراحی حرفه ای و یک تیم عالی پس از فروش نیز داریم، بنابراین ما به طور کامل قادر به پاسخگویی به نیازهای شما هستیم.تقاضا برای خدمات طراحی بسته بندی و همچنین تضمین کیفیت تولید.

بسته بندی محصول شما بسیار مهم است، زیرا به شما کمک می کند اولین برداشت از مصرف کنندگان را به دست آورید و به شما کمک می کند بازار را تصرف کنید.لطفا اهمیت بسته بندی را دست کم نگیرید.داشتن یک شریک تجاری با تولید قوی و قدرت در بسته بندی می تواند کارآمد و سریع باشد.برای دستیابی به اهداف خود، با ما تماس بگیرید تا در مورد راه حل های بسته بندی منحصر به فرد برای تجارت و محصولات خود صحبت کنیم!نمونه ها را می توان درخواست کرد

 

شرکت تیم

BN Packaging دارای یک تیم تحقیق و توسعه حرفه ای با بیش از 20 سال تجربه در صنعت است و آنها قادر به مطالعه فناوری مدرن و ارائه ایده های نوآورانه، ادغام مفاهیم محصول شرکتی در طراحی و توسعه محصولات با عملکرد عالی، خروجی زیاد و راحت هستند. عمل., کیسه های بسته بندی با چاپ زیبا.بیش از 20 سال تجربه غنی تحقیق و توسعه این تکنسین ها را در طراحی محصول مفیدتر می کند و آنها دائماً به روز می شوند تا این محصولات بسته بندی را برای نیازهای بازار فعلی مناسب تر کنند.

Foshan BN Packaging Co.,Ltd
شهر دوقلو، فوشان، چین
تلفن:86--18688249735
سایت موبایل سیاست حفظ حریم خصوصی | چین خوب کیفیت کیسه ایستاده تامین کننده. © 2022 - 2023 standpouch.com. All Rights Reserved.